ABB SPA-ZC 400 Adaptè kominikasyon

Manifakti: ABB
Nimewo Pati: SPA-ZC 400
Orijin: Syèd
Kondisyon: mak nouvo
Tan livrezon: 3-5 jou
Kòd HS: 8537101190
Pwa livrezon: 0.12kg
Tèm Peman: 100% transfè labank davans
Dokiman teknik, sipò sètifika COO
Voye rechèch
Dekri teren
SPA-ZC 400

 

ABB SPA-ZC 400 Adaptè kominikasyon

SPA-ZC 400bay koneksyon ak IEC 61850, SPA TCP/IP ak Modbus TCP/IP Ethernet ki baze sou pwotokòl ak estanda. Anplis IEC 61850, kominikasyon similtane pò pou SPA oswa LON® lè l sèvi avèk vèsyon plastik oswa vè fib disponib.

Karakteristik pwodwi
Téléchargement dosye achiv twoub atravè IEC 61850
Kominikasyon pò similtane pou LON® ak SPA (Opsyonèl)
Diferan kalite konektè Ethernet (LC, RJ 45)

 

 

Espesifikasyon pwodwi yo

 

sell SPA-ZC 400

Nimewo Pati:SPA-ZC 400
Manifakti: ABB
Kalite: Adaptè kominikasyon
Pwotokòl kominikasyon: otobis SPA, IEC 60870-5-103, Modbus, ak lòt moun
Kalite koòdone: Serial oswa Ethernet
Pousantaj Done: Jiska 115.2 kbps
Pwovizyon pou pouvwa: Ekipman pou pouvwa ekstèn obligatwa, tipikman 24V DC
Montaj: DIN-rail oswa panèl mòn
Tanperati Fonksyònman: -20 degre a +55 degre

 

LaABB SPA-ZC 400Adaptè kominikasyon bay yon solisyon serye ak efikas pou entèfas aparèy pwoteksyon ABB ak siveyans ekstèn ak sistèm kontwòl. Kapasite li pou sipòte plizyè pwotokòl kominikasyon, ki gen ladan otobis SPA ak Modbus, asire konpatibilite ak yon pakèt sistèm. Ki fèt pou anviwònman endistriyèl ki mande, adaptè sa a ofri pèfòmans solid, fleksibilite nan enstalasyon, ak fasilite nan entegrasyon nan pwoteksyon sistèm pouvwa ak rezo automatisation. Avèk gwosè kontra enfòmèl ant li yo ak fyab endistriyèl-klas, laSPA-ZC 400se yon eleman esansyèl pou amelyore kominikasyon ak echanj done nan sistèm kouran modèn yo.

 

Entwodiksyon

 

SPA-ZC 400pèmèt koneksyon oneREF 541/3/5, REM 543/5 oswa RET 541/3/5 aparèy ak otobis Estasyon IEC 61850-8-1.
IEC 61850 se nouvo estanda pou kominikasyon substation. Anplis de sa kòm yon estanda kominikasyon, li sipòte tou fonksyon automatisation jeneralsubstation kòm byen ke pwosesis jeni.
Mesaj GOOSE estanda IEC 61850 yo itilize nan automatisation postestasyon pou kominikasyon orizontal rapid ant Aparèy Elektwonik Entelijan (IED) pou voye, pa egzanp, bloke ak bloke enfòmasyon.SPA-ZC 400tou pèmèt aksè Ethernet nan yon IED lè l sèvi avèk SPA a sou TCP/IP ak Modbus sou TCP/IP.

Anplis de kominikasyon IEC 61850-8 laSPA-ZC 400opsyonèlman pèmèt kominikasyon pò similtane pou fibre-opticSPA ak LON®.
Ou ka jwenn plis enfòmasyon sou fason pou konekte aparèy la fizikman nan chapit 5 manyèl enstalasyon ak komisyonin.SPA-ZC 400pwogramasyon yo dekri nan manyèl enstalasyon ak komisyonin, chapit 6, Jeni.
Kòm yon kondisyon, ou ta dwe konprann pwopriyete kominikasyon IED a ki dwe konekte ak adaptè Ethernet. Enfòmasyon sa a disponib nan manyèl pou pwoteksyon IED an kesyon an.

 

Done teknik

 

SPA-ZC 400 abb

SPA-ZC 400- IED koòdone
Mekanik fiks ak konektè fiks pou REF 541/543/545, REM 543/545 ak RET 541/543/545

  • D-kalite konektè subminiature pou trafik IEC 61850
  • Konektè subminiature D-kalite pou kominikasyon pò similtane.

 

LON/SPA koòdone (Si ou vle)
Opsyon konektè fib optik

  • ST multimode vè fibre transmetè/reseptè pè oswa
  • Snap-in multimode plastik fibre transmetè/reseptè pè

 

Fib optik
Gade fibre optique quides:

  • SPA-ZF fib vè optik, espesifikasyon kalite endèks multimode, 1MRS755371
  • Plastik-nwayo kab fib optik, karakteristik ak enstriksyon pou aliye,1MRS752089-MUM

 

(mo kle: spa zc 400; abb SPA-ZC 400; spa zc 400 pdf; datasheet SPA-ZC 400; manyèl spa zc 400)

 

Anpil mak avantaje

 

  • Bently Nevada TSI

Bently Nevada 3500 Seri ki monitè kè bebe sistèm, Bently Nevada 3300 Seri ki monitè kè bebe sistèm
Modil / Chasi / I / O Modil, Modil Pwovizyon pou pouvwa / Capteur Proksimitor / Programming Kab

  • GE/Jeneral Electric PLC

GE IC695, IC698, GE IC694, IC697, GE IC754, IC752 QuickPanel, GE IC660, IC600 Seriex Six, GE IC610, IC620 Seri One, GE IC692 Seri 90-20, GE IS02300, GE IS02030, GE 00

  • Invensys Foxboro DCS

Foxboro I/A Series System Module.Foxboro CP /Foxboro FBM, Foxboro Termination Assembly Modil, Foxboro Baseplate

  • InvensysTriconex DCS

Etajè Triconex, Modil pouvwa Triconex, Modil processeur, Modil Antre, Modil Sòti, Modil Kominikasyon Tricon TCM, Blòk Tèminal Triconex, Kab Triconex

  • Yokogawa PLC

Yokogawa CENTUM CS 3000 R3/Yokogawa CPU Modil/Power Supply Modil/I/O Modil/Kat

  • Schneider PLC

Modicon, Quantum 140 Sistèm

  • Hea PLC

CPU/Modil Distribisyon pouvwa/MODIL KOPROCESÈ/MODIL ENTRE/MODIL SOTI

 

Rekòmandasyon chak jou

 

AI910s 3KDE175511l9100

3500/42M 140734-02

140CRP93200C

6ES7131-4BD01-0AA0

AI930n 3KDE175513l9300

3500/42M 140734-02

140DAI740000

6ES{{1}BL01-0XB0

AI930s 3KDE175511l9300

3500/42M 176449-02

140DDI35300

6ES{{1}HF{{2{2}XA0

AI931n 3KDE175513l9310

3500/42M 176449-02

140DDI35310

6ES{{1}ka{{2{2}AA0

AI931s 3KDE175511l9310

3500/42M 176449-02

140DM390000

6ES{{1}AF{{2{2}AB0

AI950n 3KDE175523l9500

3500/44M 176449-03

140Do35300

6ES{{1}XG02-0AB0

AI950s 3KDE175521l9500

3500/50M 286566-02

140do35310

6ES{{1}XL04-0AB{0

 

 

ÈskeABBSPA-ZC 400pa pati ou vle a?
Tcheke rès sit entènèt nou an pou wè ki lòt bagay nou gen pou nou ofri!

 

 

Rele pou pi bon pri

 

Manadjè lavant

Imèl

Whatsapp/Telefòn

Skype

Vicky

sales7@apterpower.com

+8618030175807

viv:2435aba439730baa

 

 

Baj popilè: abb spa-zc 400 kominikasyon adaptè, abb spa-zc 400 kominikasyon adaptè manifaktirè, founisè

Limit responsabilite nou:

PLCleader vann pwodwi nouvo ak sipli epi devlope chanèl pou achte pwodwi sa yo. Sit entènèt sa a pa te apwouve oswa rekonèt pa nenpòt nan manifakti yo ki nan lis oswa mak komèsyal yo.

PLCleader se pa yon distribitè otorize, konsesyonè, oswa reprezantan pwodwi yo parèt sou sit entènèt sa a. Tout non pwodwi, mak, mak, ak logo yo itilize sou sit entènèt sa a se pwopriyete pwopriyetè respektif yo. Deskripsyon, eksplikasyon, oswa vann pwodwi ki gen non, mak, mak, ak logo sa yo se pou rezon idantifikasyon sèlman epi yo pa gen entansyon endike okenn asosyasyon ak otorizasyon nenpòt moun ki gen dwa.